Мангул, коли? – активісти вимагають від очільника НАЗК звіту щодо розслідування корупції у ФФУ

0 364

Громадські активісти та правозахисники розпочали акцію під стінами НАЗК. Вони вимагають діалогу з очільником відомства Олександром Мангулом щодо ходу розслідування у справі про ймовірну корупцію та конфлікт інтересів у голови ФФУ.

Нагадаємо, у червні Національне антикорупційне бюро розпочало розслідування про можливу корупцію у ФФУ при будівництві футбольних полів. У матеріалах справ також фігурує прізвище президента ФФУ Андрія Павелка. Розслідування стосується «можливої корупції при будівництві футбольних полів зі штучним покриттям, які закуповувались за бюджетні кошти».

Активісти обурені тим, що антикорупційний орган зволікає у вирішенні питання стосовно передачі протоколів до відповідних органів.

Отже вони оголошують про початок акції та вимагають від НАЗК та його керівника Мангула:

  1. Публічного звіту щодо затримки у вирішенні питання щодо протоколів виписаних по А.В.Павелку.
  2. Чітких пояснень причини затримки цих протоколів понад два місяці, що є порушенням законодавства, згідно з яким відстрочку НАЗК може взяти тільки на один місяць.
  3. Негайної передачі протоколів до суду.

У противному разі активісти наголошують на своєму праві на початок безстрокової акції під стінами Національної агенції із запобігання корупції до вирішення вищевказаних вимог.

Comments
Завантаження...