Мерія Львова прийняла рішення про обмеження використання поліетилену в місті

0 161

Виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 9 листопада погодив обмеження використання поліетилену у торгових точках міста.

Про це повідомляє zaxid.net

Згідно з прийнятим рішенням, власникам супермаркетів та магазинів рекомендуватимуть пропонувати покупцям альтернативу використання одноразових пакетів – паперові пакети, багаторазові торбини тощо. Також торгові мережі мають розробити програму лояльності до споживачів щодо заохочення використання багаторазових пакетів.

Прийняте рішення  передбачає поетапний перехід від поліетилену до більш екологічного пакування, зазначає заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Першим кроком буде добровільна, лояльна система пропонування різних видів пакувань у супермаркетах. Потім міська рада запропонує альтернативу використання не лише поліетиленових пакетів, але й інших шкідливих пакувань, наприклад, спіненого полістиролу (пінопласту).

Андрій Москаленко також зазначив, що частина міських супермаркетів уже готова перейти від одноразових поліетиленових пакетів на більш екологічні. Після супермаркетів перехід від поліетилену пошириться на малі магазини та ринки.

Департамент гуманітарної політики ЛМР має провести просвітницьку роботу у міських школах щодо негативного впливу на довкілля поліетиленового пакування. Департамент економічного розвитку ЛМР має створити пункти прийому поліетиленових пакетів.

Comments
Завантаження...