Міжнародний день студентського спорту обʼєднає 50 тисяч українських студентів

0 404

Святкування Міжнародного дня студентського спорту та відкриття Всеукраїнської Універсіади відбудеться на ФСК «Локомотив» ім. Г. Кірпи міста Харкова 20 вересня об 11:00.


Про це повідомляється на сайті Комітету фізичного виховання та спорту МОН України.


Як зазначається, на відвідувачів заходу чекає всеукраїнський флешмоб з підтягування на перекладині, конкурси, розіграш призів, показові виступи з різних видів спорту та багато іншого.
Масштабне святкування відбудеться одночасно в усіх регіонах України на території вищих навчальних закладів. А це 311 вишів та майже 50 000 тисяч студентів.


“На різних локаціях по містах країни будуть проведені змагання з армспорту, баскетболу 3х3, баскетболу, бадмінтону, волейболу, гандболу, дартс, легкої атлетики, стрітболу, тенісу настільному, шахам тощо. Відбудуться показові виступи з атлетичної гімнастики, аеробіки, аерокікбоксингу, бойового гопаку, панкратіону, пауерліфтингу, фрі-файту, хортингу, черлідінгу та інших видів”, – йдеться в повідомленні.


Окрім цього, планується туристично-оздоровчий велопробіг, перетягування канату, гирьовий хортинг, богатирські ігри та багато інших захоплюючих розваг.

Comments
Завантаження...