“Молочний бунт” у Хмельницькій області: селяни мітингують біля молокозаводу через несплату грошей (фото, відео)

0 143

Селяни 24 квітня почали мітинг під стінами «Старокостянтинівського молочного заводу», що входить в структуру «Укрпродукт Груп», через несплату підприємством коштів за поставлене молоко.

Про це повідомляє latifundist.com

Всього під стінами заводу зібралося близько 300 осіб.

Селяни скаржаться, що через припинення виплат за поставлене молоко вони змушені вирізати корів.

Протестуючі вимагають, щоб до них вийшли представники заводу.

«На сьогоднішній день ми проводимо мирну акцію протесту. Частково завод з нами розрахувався, але значна сума коштів залишилася у них. Ми будемо стояти до тих пір, поки до нас не вийдуть представники заводу і не скажуть, що вони віддають нам гроші. Або до тих пір, поки не буде офіційного рішення суду, який би визнав, що завод повинен нам гроші. З ПНАК я працюю з першого дня його заснування. Поки не зв’язалися з Староконстянтінівскім молокозаводом проблем не було. Заборгованість перед мною і моєю родиною становить близько 55 тис. Грн », – розповіла член ПНАК Наталія Шидей.

Відбулася невдала спроба прорвати блокаду молоковозів.

«Ви заблокували завод, а Ваше молоко стояло б там також і скисло. Ви говорите, що люди є заручниками ситуації. А от стоять  машини і ці люди теж заручники. У господарському суді тільки зараз розглядається це питання. Чому вони сюди прийшли? », – сказав перший заступник гендиректора заводу Валерій Жук.

Представник заводу надав документи, що в суді розглядається 3 справи на загальну суму 11-12 млн грн.

25 квітня Другий день блокування

Люди знову зібралися біля заводу. Приїхала поліція і керівництво міста. Мітингувальники заявили, що мер Староконстанінова Микола Мельничук сказав поліції «змітайте» людей.

 

«У світлі того, що суд може довго тривати, ми вирішили почути позицію заводу про те, коли повернуть гроші. Також хотілося б отримати пояснення, чому падають закупівельні ціни на молоко, деякі заводи приймають по 4 грн / л », – заявив член кооперативу, голова ініціативної групи Станіслав Манькевіч.

 

Нагадаємо, що Господарський суд Хмельницької області розглядає ряд позовів до Старокостянтинівського молочного заводу (входить в структуру ДК «Укрпродукт Груп») щодо несплати підприємством коштів за поставлене молоко селянами Хмельницької, Рівненської та Житомирської областей. Завод повинен 22,8 млн грн.

Comments
Завантаження...