МВФ затвердив програму співпраці з Україною на $5 мільярдів

0 160

Рада директорів МВФ затвердила програму співпраці з Україною на $5 мільярдів. Програма розрахована на 18 місяців.

Як інформує УМ, пр оце повідомляють в  МВФ

“Виконавча рада МВФ затвердила сьогодні програму Stand-By (SBA) для України з фінансуванням, еквівалентним 3,6 млрд SDR (близько $5 млрд). Затвердження програми SBA дозволяє здійснити негайне виділення еквіваленту 1,5 млрд SDR (приблизно $2,1 млрд)”, – зазначено в повідомленні.

Президент України Володимир Зеленський вже відреагував на рішення МВФ

Україна очікує перший транш від Міжнародного валютного фонду у червні, написав зі свого боку прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Facebook.

«Перший транш у розмірі 2,1 мільярда доларів ми очікуємо вже цього місяця. Кошти будуть спрямовані до державного бюджету для підтримки економіки та допомоги людям», – написав Шмигаль.

Він наголосив, що «зелене світло» від МВФ підтверджує відповідальність влади, зокрема уряду, щодо виконання своїх зобов’язань перед міжнародними партнерами, а також відданість системним змінам у країні.

“Усі структурні маяки, що прописані в документі, Україна має робити хоч із МВФ, хоч без нього. Це той порядок денний, який наша країна визначила для розбудови комфортної держави. І співпраця з МВФ на найближчі 18 місяців дасть нам можливість рухатися вперед як у цьому питанні, так і у відносинах з ЄС та іншими міжнародними партнерами”, – підсумував Прем’єр. 

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська