Миколаївські митники викрили контрабанду нафтопродуктів на 183 мільйони гривень

0 272

Миколаївська митниця ДФС на підставі інформації наданої оперативним підрозділом ГУ ДФС в Миколаївській області попередила спробу імпортувати на територію України велику партію нафтопродуктів з використанням схем мінімізації сплати митних платежів.

Компанія ТОВ «СофтОіл» завезла до Миколаївського порту двома партіями 11,4 тис. тон паливно-мастильних матеріалів, надавши документи, що містили неправдиві дані. Загалом дії контрабандистів могли завдати державі збитків в особливо великому розмірі. У зв’язку з принциповою позицією керівництва Миколаївської митниці, у ЗМІ сумнівної репутації розгорнули компанію з її дискредитації.

Про це повідомив начальник Миколаївської митниці ДФС Роман Кріль.

За його словами, ТОВ «СофтОіл» було створено як фірму-одноденку для завезення великої партії контрабанди, яку розвантажили в Миколаївському порту для зберігання на склад ТОВ «ОйлТрансшипмент». Виробниками цієї сировини значилися фірми з Греції та Росії.

«Наразі весь обсяг контрабандних нафтопродуктів арештований судом в якості речового доказу. Загалом ця оборудка могла коштувати державі 183 млн. грн. Ми зуміли це попередити й після конфіскації товарів та накладення штрафів кошти підуть до держбюджету. Митники вже склали два протоколи про порушення митних правил за статтею 483 Митного кодексу України. Вона передбачає конфіскацію товарів та штраф у розмірі 100% їхньої вартості», – наголосив Роман Кріль.

Він заявив, що у зв’язку з цією справою на нього особисто чинився тиск з метою схилити до бездіяльності та відмови від документування факту порушення митного законодавства. Про це було повідомлено правоохоронні органи.

Також Роман Кріль саме з фактом боротьби з контрабандою  нафтопродуктів пов’язує брудну кампанію чорного піару й дискредитації, що розгорнули деякі ЗМІ сумнівної репутації проти Миколаївської митниці.

Comments
Завантаження...