На Буковині депутат декілька років не подавав декларацію про доходи. Каже, не вміє працювати з комп`ютером

0 237

У Чернівецькій області депутата Кулівецької сільської ради засудили до 150 годин громадських робіт за те, що він кілька років поспіль не подавав свої декларації про доходи у НАЗК.

Про це йдеться на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень, передає acc.cv.ua

Зокрема, суд встановив, що у 2015 році обвинувачений був обраний депутатом Кулівецької сільської ради Заставнівського району.

Відповідно до законодавства у 2016 році він зобов’язаний був подати до НАЗК декларацію про доходи за минулий рік. Проте, без поважних причин, умисно цього не зробив. Так само він проігнорував таку вимогу закону і в наступні роки. Обвинувачений в суді визнав себе винним та пояснив суду, що будучи з 2015 року до 2019 року депутатом Кулівецької сільської, рад він знав про необхідність подання електронних декларацій про доходи. Але не подавав їх, оскільки не придавав цьому питанню особливого значення.

“Він ніколи не цікавився проблемами заповнення декларацій, не збирався їхати в м. Заставна для виготовлення електронного ключа, не вміє користуватися комп`ютером, нікого не просив про допомогу. Сам ніколи не намагався подати декларації в електронному вигляді, хоча ніяких поважних причин, які б йому перешкоджали це зробити у нього не було”, – йдеться у судовому вироку.

Враховуючи всі обставини, суд визнав колишнього депутата Кулівецької сільської ради винним в умисному неподанні декларації про доходи та призначив йому 150 годин громадських робіт. Крім того, суд заборонив обвинуваченому обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 1 рік.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська