На Буковині між вірянами одного села стався конфлікт

0 236

22-го грудня між представниками різних релігійних громад  села Задубрівці виникла суперечка щодо користування культовою спорудою. Співробітники Заставнівського відділення поліції одразу розмежували учасників конфлікту й не допустили його ескалації. Правоохоронці продовжують охороняти безпеку учасників релігійних заходів і дотримання громадського порядку.

Про це повідомили у поліції Чернівецької області

Інцидент стався приблизно об 11:30. Представники різних релігійних громад намагалися домовитися про почергове користування місцевим храмом і прилеглою територією. Під час перемовин між сторонами виникла суперечка, що переросла у штовханину.

Поліцейські миттєво відреагували на загострення ситуації та, відповідно до статті 36 (Вимога залишити місце і обмеження доступу на визначену територію) Закону України «Про Національну поліцію», розмежували учасників конфлікту.

До правоохоронців надійшло декілька звернень від представників обох релігійних громад щодо вказаного інциденту, а також заява про перешкоджання журналістській діяльності від представниці одного з місцевих онлайн-видань. Наразі співробітники Заставнівського відділення поліції перевіряють отриману інформацію, опитують учасників конфлікту, встановлюють його очевидців та всі обставини.

Поліцейські проводять з вірянами профілактичні бесіди, наголошують на неприпустимості порушень законодавства та вирішенні усіх питань виключно у правовому полі. 

Comments
Завантаження...