На Черкащині ціле село 5 років страждає через відсутність центрального водопостачання

0 357

Водогін та п’ять свердловин облаштували у Лящівці ще за радянських часів коштом колгоспу. У 90-х його реорганізували і система перейшла на баланс приватного товариства з обмеженою відповідальністю “Лящівка”. П’ять років тому господар вимкнув насоси без пояснення. Згодом у підприємства з’явився новий власник, але водопостачання не відновили.

Про це йдеться в сюжеті 5 каналу

Директор СТОВ “Лящівка” Анатолій Погорілий від відеозйомки відмовився. Проте не на камеру повідомив, що жодних документів на свердловини та водогін він не має, а сама система – не на балансі у підприємства.

Немає цих документів і в сільраді, бо їм у власність водогін не передавали. Суд підтвердив: користування ним незаконне. Керівництво села марно оббиває пороги чиновників району та області. Побудувати новий водогін теж не можуть.

“Щоб класти новий водогін, ми повинні знати хоча би приблизно, де там водогінна система, які там труби, нам повинен спеціаліст передати документацію технічну. А ми не можемо, в нас руки зав’язані у зв’язку з тим, що водогін нам ніхто не передавав офіційно з документацією, яка необхідна”, – розводить руками сільський голова Антоніна Карасовська.

У райраді пропонують розглянути це питання на сесії. Доки водогін залишається нічийним, свердловини замулюються, а труби іржавіють, – кажуть фахівці. Тож селяни побоюються, що за кілька років увімкнути його буде неможливо з технічних причин.

Comments
Завантаження...