На Донбасі двоє військових “торгували” зброєю та боєприпасами

0 289

Задокументовано неодноразові факти збуту двома військовослужбовцями 53 ОМБР за посередництва цивільної особи військових засобів ураження – бойових гранат, ручних протитанкових гранатометів, набоїв калібру 7,62 мм та вибухових речовин. 

Про це розповіли у ГПУ

Так, 14 червня  два військовослужбовці через іншу особу на території м. Сєвєродонецьк Луганської області здійснили збут 2 ручних протитанкових гранатометів (РПГ-22) за винагороду у 10 тим грн громадянину, який діяв під контролем правоохоронних органів.

Також 4 липня безпосередньо зазначені військовослужбовці на території Донецької області здійснили збут вибухової речовини – тротилу вагою 600 грамів, 10 бойових гранат РГД-5 із запалами УЗРГМ до них, 2454 набої калібру 7,62 мм за винагороду у сумі 15 тис грн ще одному громадянину, який також діяв під контролем правоохоронних органів.

6 серпня під час чергового збуту вищевказаними особами 30 бойових гранат РГД-5 із запалами УЗРГМ до них та 13 ручних протитанкових гранатометів (РПГ-22) за винагороду 50 тис грн їх затримано в порядку ст. 208 КПК України, а засоби ураження та кошти вилучені у ході огляду місця події.

На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії. За результатами їх проведення буде вирішено питання щодо повідомлення про підозру, обрання запобіжних заходів у виді тримання під вартою та відсторонення від займаних посад.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська