На Донбасі група прикордонників систематично збирала “данину” з перевізників

0 207

У період квітня-травня 2019 року викрито та задокументовано злочинний механізм систематичного вимагання та одержання шістьма інспекторами прикордонної служби КПВВ «Новотроїцьке» за попередньою змовою з командиром відділу прикордонної служби ОБПК «Волноваха», а також заступником командира Донецького прикордонного загону ДПС України, неправомірної вигоди від фізичних осіб, які займаються перевезенням пасажирів та вантажів через КПВВ «Новотроїцьке».

Про це повідомили у прес-службі ГПУ. 

Так, зазначені особи створювали штучні перешкоди для перевізників та одержували від них грошові кошти, які потім розподіляли між собою. Загалом задокументовано понад 70 фактів вимагання та одержання неправомірної вигоди на загальну суму понад 600 тис грн.

20 травня після одержання чергової частини неправомірної вигоди у розмірі 6 тис грн та їх злочинну діяльність припинено.

21 травня  під час проведення одночасних обшуків в службових приміщеннях КПВВ «Новотроїцьке», Донецького прикордонного загону ДПС України та за місцями проживання зазначених осіб виявлено та вилучено предмет неправомірної вигоди у сумі 6 тис грн, а також кошти одержані злочинним шляхом на загальну суму 81 тис грн, 13 тис доларів США, 300 Євро та чорнові записи з розподілом коштів між учасниками злочинної схеми.

На даний час в порядку ст. 208 КПК України затримано 3 осіб. Крім того, перевіряється причетність інших посадових осіб з керівництва Донецького прикордонного загону та Донецько-Луганського регіонального управління ДПС України щодо вказаних протиправних дій.

Comments
Завантаження...