На Донеччині чиновник хотів отримати від підприємця 1 млн гривень хабара

0 164

Під час здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні задокументовано злочинну схему отримання неправомірної вигоди начальником Головного управління Державної служби України з питань праці у Донецькій області.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ

Встановлено, що вказана особа, діючи умисно, з корисливих мотивів, спрямованих на отримання неправомірної вигоди для себе, розробила злочинну схему, спрямовану на вимагання та одержання від директора одного з підприємств неправомірної вигоди на загальну суму 1 мільйон гривень у декілька етапів.

Саме в таку суму керівник контролюючого органу оцінив свої послуги по зменшенню суми нарахованого підпорядкованими йому працівниками за результатами перевірки штрафу та не проведення у подальшому інспекційних відвідувань вказаного суб’єкта господарювання.

16 серпня 2018 року під час одержання частини неправомірної вигоди у сумі 500 тис грн вказану особу затримано, вилучено речові докази.

Наразі вирішується питання про повідомлення затриманого про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України та обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Довідково: за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Comments
Завантаження...