На Донеччині літня жінка прийшла на позиції ЗСУ під обстрілами російських найманців. Її родичів вже знайшли

0 218

Знайшлися родичі літньої жінки, яка прийшла під обстрілами на українські позиції в Донецькій області.

Про це повідомив представник омбудсмена в Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський, – передає Остров з посиланням на  “Громадське радіо”.

Днями на позиції 93-й бригади в Донецькій області вийшла літня жінка. Розвідники бригади евакуювали її з небезпечної зони. При цьому бойовики відкривали вогонь в її сторону, але не чіпали. Жінка була виснажена, її відправили до Волноваської лікарні.

“Жінка не йшла на контакт, нічого про себе не змогла розповісти. Пізніше, коли прийшла до тями, назвала своє прізвище, ім’я та по батькові і сказала, що вона нібито з Докучаєвська. Але точно з’ясувати це поки неможливо, ніяких документів вона при собі не мала. Зараз вона почувається добре, їсть, ходить. Можливо, пацієнтка пережила стрес, і у неї тимчасова амнезія “, – приводили бійці слова медсестри неврологічного відділення Центральної районної лікарні Волновахи.

Лисянський повідомив, що на даний момент особу жінки встановили і вийшли на зв’язок з її родичами. Рідні заберуть жінку після того, як вона пройде курс лікування в Волноваській лікарні. “Вона майже нічого не чує. Спілкування з лікарями відбувається тільки, коли вона читає те, що їй пишуть. І вона киває”, – розповів Лисянський.

Поки невідомо як загубилася жінка. “Але відомо, коли були постріли – вона їх не чула і йшла вперед”, – говорить Лисянський. Він також зазначив, що зараз літня жінка забезпечена необхідними ліками.

Comments
Завантаження...