На Харківщині держреєстраторка незаконно зареєструвала право власності на майно вартістю майже 13 мільйонів гривень

0 182

Державна реєстраторка Красноградської районної державної адміністрації незаконно зареєструвала право власності на майно вартістю майже 13 мільйонів гривень.

Про це передає поліція Харківської області

Досудовим розслідуванням встановлено, що 08 квітня 2019 року службовець на підставі іпотечного договору незаконно зареєструвала перехід права власності на нежитлове приміщення на вулиці Донця-Захаржевського, незважаючи на накладений судом арешт на дане майно.

Загальна вартість будинку складає 479 400 доларів США. Відповідно  офіційному курсу Національного банку України станом на 08 квітня 2019 року ця сума еквівалентна майже 13 мільйонам гривень.

19 травня 2020 року державному реєстратору відділу державної реєстрації Красноградської районної державної адміністрації повідомлено про підозру за ч.3 ст.365-2 (зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги) Кримінального кодексу України за фактом зловживання своїми повноваженнями суб’єктом державної реєстрації прав з метою отримання неправомірної вигоди для іншої особи, що спричинило тяжкі наслідки. 

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська