На Харківщині держвиконавець вимагав хабар від керівника ТРЦ

0 183

Правоохоронці викрили на одержанні неправомірної вигоди працівника Державної виконавчої служби одного з районів Харківщини.

Про це повідомляється на сайті ГПУ

За даними слідства, старший держвиконавець вимагав у керівника місцевого торговельного комплексу 3 тис доларів США. За «винагороду» посадовець обіцяв закрити виконавче провадження та не вживати до бізнесмена заходів правового реагування. Йшлося про виконання рішення суду за позовом Державної служби з надзвичайних ситуацій. Під час перевірки приміщення фахівці служби виявили низку порушень пожежної безпеки і вимагали їх усунути або відключити об’єкт від електропостачання. 

Слід зазначити, що у торговельно-розважальному центрі є постійне скупчення великої кількості людей, і недотримання правил пожежної безпеки могло призвести до трагедії у будь-який момент. 

Наразі держвиконавець затриманий в порядку ст. 208 КПК України, йому оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з її вимаганням). Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Окрім того, слідством перевіряється можлива причетність до злочину керівників зазначеного відділу ДВС.

Comments
Завантаження...