На Херсонщині від отруєння грибами помер чоловік та його восьмирічна донька

0 159

На Херсонщині 38-річний чоловік, його 28-річна дружина та  їх 8-річна донька отруїлися після вживання грибів. 

Як стало відомо з повідомлення ГУНП у Херсонській області, родина збирала гриби 6 жовтня у лісництві в Олешківському районі. За словами жінки, вони збирали білі гриби,  маслята, а також невідомі їм гриби, які чоловік назвав зеленушками. 

“Того ж дня родина вживала гриби, а вже наступного дня у всіх з’явилися ознаки отруєння, але за медичною допомогою вони не звернулися. 8 жовтня родина звернулася в лікарню, всіх госпіталізували у важкому стані з харчовим отруєнням”, – зазначили у поліції. 

На жаль, 11 жовтня дівчинка померла.  А сьогодні вранці пішов з життя її батько. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство». Призначено проведення низки експертиз для встановлення остаточної причини смерті чоловіка і дівчинки. 

У поліції нагадали, що найважче отруєння грибами переносять діти, літні громадяни та люди з ослабленим здоров’ям. Не рекомендується годувати будь-якими грибами дітей до 14 років.

Щоб уникнути отруєнь грибами, важливо дотримуватися певних правил:

– не збирайте гриби поблизу автошляхів та залізниць;

– не збирайте грибів, яких не знаєте;

– не купуйте гриби на стихійних ринках та поблизу автошляхів;

– всі принесені додому гриби ретельно перегляньте, викиньте все червиві та в’ялі. Якщо у кошику зайдете отруйні гриби, які ви могли помилково зібрати, тоді необхідно викинуті всі зібрані гриби;

– обов’язково правильно і ретельно обробляйте гриби в день збору;

– при перших симптомах отруєння не займатися самолікуванням, а негайно викликайте «швидку».

Comments
Завантаження...