На Кіровоградщині у нардепи балотується адвокат рейдерів, – Всеукраїнська Аграрна Рада

0 404

У Кіровоградській області   серед кандидатів у народні депутати є  адвокат Юрій Кузбит, якого підозрюють у причетності до рейдерства в агросекторі. Він зареєстрований на 101 одномандатному виборчому округу.

Про це повідомляє Всеукраїнська Аграрна Рада. 

“До Всеукраїнської Аграрної Ради надійшла інформація про те, що мешканці Кіровоградщини стурбовані наявністю серед кандидатів у народні депутати адвоката Юрія Кузбита, якого підозрюють у причетності до рейдерства в агросекторі. Він зареєстрований на 101 одномандатному виборчому округу”, – йдеться у повідомленні. 

Як зазначили у ВАР, Кузбита пов’язують із компанією KSG Agro Сергія Касьянова.

Сергій Касьянов через свою компанію KSG Agro вже володіє більше ніж 300 тисячами гектарів землі. Більша частина цієї землі була отримана через рейдерські схеми. 

Один із прикладів «співпраці» Касьянова і Кузбита – спроба рейдерського захоплення земель у селі Покотилове Новоархангельського району Кіровоградської області у 2014 році.

6 липня до села заїхало 40 озброєних осіб у камуфляжі, вони представилися батальйоном «Азов». Рейдери силоміць захопили керівника сільськогосподарського підприємства Новоархангельського району та вимагали від нього віддати їм зібраний урожай і майно. Селяни гідно зустріли «гостей». Коли на місце прибули спецпідрозділи МВС, рейдери вже були роззброєні і стояли на колінах. 

Юрій Кузбит тоді був адвокатом і захищав озброєних рейдерів, зазначили у ВАР.

“Всеукраїнська аграрна рада закликає голосувати на виборах зважено і відповідально”, – йдеться у тексті. 

Comments
Завантаження...