На Київщині вчителька йде на місцеві вибори

0 877

Напередодні виборів розпочалося змагання кандидатів до місцевих ОТГ. Серед безлічі кандидатів іноді складно відрізнити марнослова від людини, яка дійсно може поліпшити життя жителів громади. Познайомимо вас із кандидатом від партії “Батьківщина”, яка має реальний досвід у служінні суспільству. Надія Кравченко, вчитель та кандидатка на Голову Фурсівської сільської ОТГ, розповіла журналістам “Вибору”, як планує вести виборчу кампанію.

Яка у вас передвиборча програма?

У мене дуже серйозна, змістовна програма. Я її висвітлю в повному обсязі у пресі та телебаченні, щоб познайомити з нею кожного жителя громади. Є плани й у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту, духовності. Зокрема, вже відвойований нами стоматологічний кабінет у селі Трушки.

У сфері соціального захисту населення, забезпечення законності та правопорядку — надання адресної допомоги інвалідам, ветеранам війни та праці, багатодітним і малозабезпеченим, громадянам похилого віку та учасникам АТО.

У сфері регулювання земельних відносин планую здійснити аудит земель, розробити плани забудови сіл та виділити межі населених пунктів.

У галузі будівництва, транспорту і зв’язку, зокрема, — розв’язання питання відкриття автобусного маршруту загального користування між населеними пунктами Фурсівської об’єднаної територіальної громади.

Що ви плануєте зробити для ОТГ?

Головне для розвитку громади – це наповнення бюджету. Якщо не буде коштів у громади, то найкращі плани і програми залишаться порожніми словами. Для цього буду сприяти розвитку середнього і малого бізнесу, фермерського господарства, сільського зеленого туризму. Хочу, щоб не закривалися школи, дитячі садочки, аптеки, будинки культури, пошти, бібліотеки. Планую створювати для молоді місця відпочинку.

Чи є наразі якісь зловживання владою та порушення у чинних управлінців?

Створення неспівмірно великого штату керівного апарату Фурсівської ОТГ. Непрозорий розподіл земельних ресурсів, що призводить до того, що жителі громади не можуть отримати земельної ділянки. Також затримання виплати зарплат.

Розкажіть про себе, як ви прийшли до балотування і чому?

Я – вчитель. Багато років працювала в селі Трушки й випустила не одне покоління учнів. Мені знайомі проблеми як свого села, так і навколишніх сіл. Мене знають як принципову, вимогливу, компетентну людину, яка дотримується свого слова. Моє кредо – творити добро на землі. Займаю активну життєву позицію і тому люди обирали мене депутатом сільської ради. Я вірю, що мої земляки можуть жити краще і достойніше, а для цього я готова віддаватися роботі на користь громади та кожного її жителя, бо це наш спільний дім!

Ходити на вибори та голосувати — право та обов’язок кожного громадянина. Стежте за нашими оновленнями, ми розкажемо про кандидатів!

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська