На Київщині застрелили місцевого депутата і фермера

0 426

У Фастові 42-річного місцевого депутата та фермера застрелили, коли він повертався додому. До чоловіка підійшов невідомий, між ними виникла суперечка, яка закінчилася розстрілом.

Про це йдеться  в сюжеті ТСН.

Близько 11 вечора Олег повертався додому. Вхід до його квартири на першому поверсі дев’ятиповерхівки окремий. На шляху його зустрів невідомий. Правоохоронці нарахували сім вогнепальних поранень. Близькі кажуть, що він встиг відчинити хвіртку, але додому не зайшов. 

За словами дружини, він завжди повертався пізно. Того вечора вона вкладала дітей спати і побачила, як приїхала швидка допомога. Хто викликав поліцію та швидку – не знає. Про смерть чоловіка на порозі власного дому дізналася від правоохоронців. Каже, що чоловікові погрожували.

Олег Коломієць – депутат райради та відомий на Фастівщині фермер. Зокрема, його прізвище стало гучним після конфлікту на соняшниковому полі в жовтні минулого року. “Він боровся за державну землю, а його називали рейдером”, – розповідає син загиблого Ігор.

Тепер саме він продовжуватиме батьківську справу. Каже, що двадцять років обробляли землю, а коли восени прийшли збирати врожай, виявилося, що поле більше не їхнє, а конкурентів. За його словами, батько збирався відновити в суді найближчим часом.

У поліції кажуть, що перед смертю у чоловіка була суперечка з невідомим. Нині його розшукують. “Ми повинні знайти і встановити особу, яка скоїла, і, можливо, навіть замовила це вбивство. Він неодноразово був на суперечливих конфліктах, які виникали в аграрному секторі. Можливо, хтось із конкурентів, можливо, хтось із його колег міг це скоїти”, – розказує речник поліції Київщини Микола Жукович.

Вдова Олега Коломійця каже, що погрожували і родині. Саме тому вона планує просити про поліцейську охорону. 

Comments
Завантаження...