На Львівщині 7-річний хлопчик щодня ходить до школи, з якої звільнилися всі викладачі

0 616

У початковій школі села Батьків у Бродівському районі з 10 вересня числиться лише один учень, а у штаті навчального закладу залишилась одна прибиральниця. Попри те, що жоден вчитель не погоджується там працювати, Бродівська районна рада прийняла рішення цю школу не закривати.

Про це повідомляє zaxid.net

Як розповіла Олександра Пігай, матір 7-річного хлопчика, торік сільську школу у Батькові закінчило 11 учнів, а цього року до неї вступило лише 5 учнів, серед яких – її 7-річний син. Уже через тиждень, за словами Олександри Пігай, її син залишився єдиним учнем цієї школи.

Це сталося через те, що інших дітей батьки перевели до школи у сусіднє село Звижень. Сина Олександри Пігай перевели на індивідуальне навчання. Але 2 жовтня єдина вчителька Батьківської  школи не звільнилась.

Попри такі обставини Олександра Пігай категорично відмовляється відправляти свого сина до сусідньої, Звиженської школи. Своє рішення вона пояснює слабким здоров’ям дитини. «Він має бронхіти часто, а тут школа наша біля дому близько, все під боком…», – каже вона. Останній тиждень її син щодня приходить до школи, де працює лише одна прибиральниця, і одразу вертається додому, де мати самостійно проводить йому уроки.

Начальник Бродівського відділу освіти Микола Сторожук має видати наказ про те, щоб зобов’язати директора Батьківської школи, фізика за освітою, особисто проводити уроки для сина Олександри Пігай.

Comments
Завантаження...