На Львівщині продовжують знищувати застарілі боєприпаси

0 182

22 вересня о 11:46 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в с. Грабова Буського району під час збирання грибів в лісовому масиві на відстані 4 км від житлових будинків виявлено 3 предмети ззовні схожих на мінометні міни часів ІІ Світової війни.

 

За фактом виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення.

 

Того ж дня під час планового розмінування території у с. Брюховичі Львівської міської ради було виявлено 105 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України боєприпас було вилучено та знищено за встановленим порядком.

Водночас, 22 вересня піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України 8 боєприпасів вилучено та знищено встановленим порядком, а саме:

76 мм артилерійський виявлений в с. Конюшків Бродівського району під час проведення земляних робіт на власній присадибній ділянці на відстані 10 м від житлового будинку;

6 артснарядів калібру 45 мм та 30 мм артилерійський снаряд виявлені на відстані 1 км від житлових будинків с. Плугів Золочівського району під час збирання грибів у лісосмузі.

 

 

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська