На могилі сина Януковича через три роки встановили бюст (фото, відео)

0 215

На Братському військовому кладовищі в Севастополі з’явився надгробний пам’ятник синові екс-президента України Віктора Януковича Віктору Януковичу-молодшому, який, за повідомленнями преси, загинув на озері Байкал в березні 2015 року.

Як повідомляє  Крим.Реаліі

Крім того, на пам’ятнику написано «Віктор Вікторович Янукович». Над ним, на арці, – цитата з Євангелія від Іоанна: «Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх». Територія біля могили огороджена кам’яним парканом. На ній встановлена ​​лава, покрита деревом і два кам’яних столика, висаджена молода сосна.

Бюст Виктора Януковича-младшего на Братском кладбище, Севастополь

У 2015 році російські ЗМІ з посиланням на МНС Росії спочатку стверджували, що в ДТП на Байкалі загинув москвич Віктор Давидов, якому так само, як і Януковичу-молодшому, було 33 роки. У той же час ті ж джерела вказували, що прізвище «Давидова» до укладення шлюбу з Віктором Федоровичем Януковичем мала його дружина Людмила Янукович.

 

Надалі ЗМІ повідомили, що 20 березня 2015 року в Росії, на озері Байкал, в 200 метрах від берега острова Ольхон, під лід провалився автомобіль «Фольксваген». В результаті цього інциденту загинув 33-річний Віктор Янукович-молодший. П’ятеро пасажирів авто, за інформацією російської поліції, зуміли врятуватися.

23 березня тіло Януковича-молодшого чартерним рейсом доставили з Іркутська в Сімферополь, а потім в Севастополь, де поховали на Братському кладовищі. За повідомленнями ЗМІ, батько загиблого був присутній на похоронах.

Офіційних підтверджень смерті Віктора Януковича-молодшого з боку української влади немає.

Comments
Завантаження...