На Миколаївщині медики віддали свою денну зарплату для придбання апарату ШВЛ

0 306

Медики Новобузького району відмовляються від власної зарплати для придбання обладнання, необхідного для лікування хворих коронавірусом. Про це йдеться в сюжеті «Об’єктива» на ТРК Ніс-ТВ, передає svidok.info

Так, на цьому тижні депутати Миколаївської облради повинні були виділити додатково 36 млн.грн. на забезпечення медичної галузі. Однак бюджетна комісія, яка повинна була узгодити перерозподіл коштів, не зібралася. Засідання попередньо перенесено на середу, 25 березня.

Проте, жителі району вирішили, що можуть не дочекатися виділення коштів від обласної влади і стали озброюватися перед бідою власними силами.

Медики звернулися до всіх, хто має можливість допомогти фінансово: місцевій лікарні терміново потрібен апарат ШВЛ, а також засоби дезінфекції та індивідуального захисту.

Головлікар Новобузької ЦПМСД Валентина Лучна звернулася до всіх підприємців району з проханням надати матеріальну допомогу для сімейної служби:

«Нам необхідні кошти для закупівлі масок, костюмів, респіраторів, окулярів. На сьогоднішній день поки все це у нас є, однак пройде день-два – ми не знаємо, яка буде ситуація, тому ми всіх просимо. Нам необхідні деззасоби, одноразові рушники, мило, навіть питна вода ».

Як зазначила лікар, з ініціативи сімейних лікарів медики перерахували одноденний заробіток центральної районної лікарні на закупівлю апарату штучної вентиляції легень, який так необхідний району

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська