На Миколаївщини невідомі напали на сільгосппідприємство та спалили техніку

0 212

У ніч на 14 лютого в селі Костянтинівка Вітовського району невідомі проникли на територію сільськогосподарського підприємства «Діонісій», побили охоронців і спалили дорогу сільськогосподарську техніку.

Про це в коментарі інтернет-виданню «Моє місто» розповів керівник підприємства Віталій Тарабрін.

За його словами, кілька озброєних нападників  проникли на підприємство і побили двох охоронців. Спершу один охоронець вийшов на вулицю на гавкіт собак, де йому завдали удар прикладом зброї по голові. Другого охоронця побили і зв’язали біля сторожки. Також, за словами Тарабріна, постраждав працівник підприємства.

Після цього нападники стали вимагати у охоронця ключі від складу, де стоїть сільгосптехніка. Охоронець відповів, що у нього ключів немає, після чого злочинці підпалили техніку, яка стояла на вулиці.

Керівник підприємства зазначає, що на даний момент у нього немає підозр, хто б міг скоїти такий напад. Також він додав, що розцінює даний інцидент, як спробу знищити підприємство.

«Я це розцінюю як знищення підприємства. Ми зараз готувалися до посівної кампанії, йде тупо знищення і шкода підприємству, щоб ми не могли розпочати посівну кампанію. Згорів посівний комплекс, трактора, все вже було готово виїхати в поле і працювати. Але зараз ця техніка знищена. Хтось завдає шкоди, щоб просто знищити підприємство », – додав він.

За словами аграрія, згорілу сівалку підприємство купило восени більш ніж за 6 мільйонів гривень, ціна тракторів – 250 тисяч євро і 100 тисяч доларів. 

Варто зауважити, що влітку 2018 року на трасі під Миколаєвом між аграрієм Тарабріним, інспекторами «Укртрансбезпеки» і активістами «АвроЕвроСили» стався конфлікт, який переріс у масову бійку. Тоді Тарабріна затримали і почали 2 кримінальних провадження щодо нього. Сам він заявив, що це «наїзд» на його бізнес.

Comments
Завантаження...