На Осокорках почались віялові відключення електроенергії: стара підстанція не справляється з навантаженням

0 619

Почався кінець світла? На житловому масиві Осокорки у Києві почались масові відключення електроенергії. Місцеві жителі скаржаться на відсутність благ цивілізації. Імовірною причиною є те, що стара електропідстанція, яка працює у районі понад сімдесят років, не витримує навантаження та дає збій.


Наскільки критичною є ситуація та чи не залишаться в результаті зношеності системи жителі масиву без опалення у зимовий період, поки незрозуміло.

Стара підстанція перевантажена обсягами роботи й давно застаріла, оскільки працює вже понад 70 років. Нині вона може вийти з ладу у будь-який момент через перевантаження і жителі величезного масиву залишаться без електроенергії. Про це неодноразово попереджали експерти.

«Необхідно з’ясувати всі обставини щодо підстанції: чи випадково жителі району не стали заручниками ситуації в протистоянні групи активістів, які, можливо, переслідують комерційну вигоду та забудовника. Чи саме активісти не є терористами в цій ситуації та чи не створюють дестабілізацію в місті. А взагалі, можливо, це не війна із забудовником, а спланований сценарій до розхитування міської влади та її заміни», – такі думки лунають серед жителів району.

При цьому у районі ТОВ «Аркада Будівництво» хоче звести нову електропідстанцію, яка зможе забезпечити потреби житлового масиву. Однак група так званих громадських активістів протестує проти таких робіт і регулярно влаштовує сутички з кровопролиттям на будівельних майданчиках.

Comments
Завантаження...