На Рівненщині вибухнув скандал через смерть дитини під час пологів

0 395

Подружжя з міста Березне на Рівненщині звинувачує медиків у смерті первістка. Дитина задихнулась під час пологів. Лікарі вибачаються, але провину свою забезпечують. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН. 

Наталя з болем підбирає слова, коли розказує, як народжувала первістка. Вона вирішила говорити, аби застрігти інших. Жінка не хоче показувати обличчя, бо постійно плаче. А ще майже нічого не їсть і не виходить на вулицю. 

Усе відбувалось на очах  її чоловіка. Роман був присутній на пологах.  Каже, завіз дружину у лікарню близько 8 ранку. Ще о 15:00 годині жінка просила лікарів зробити їй кесарів розтин. 

Натомість медики сказали, що вона повинна народити сама. Їй поставили крапельницю та сказали чекати. Близько 21:00 години жінку повезли в операційну, але  народити сама вона не могла. Тоді дитину почали витягувати вакуумом, каже Наталя. 

Завідувачка пологового  відділення лікарні перед батьками за смерть дитини вибачається, але вину свою та колег заперечує. Вона підтвердила, що вагітність у Наталії проходила добре. І каже, що дитина померла через важке  кисневе голодування під час пологів.

У медзакладі почали внутрішнє розслідування. Перевірку призначив головний лікар, який є чоловіком завідувачки пологового будинку. Втім, він каже, що їх сімейний стан не вплине на результати розслідування. 

Тим часом у поліції відкрили кримінальне провадження. Про смерть дитини правоохоронці дізналися з соцмереж. З лікарні ця інформація не надходила. 

Comments
Завантаження...