На Сумщині у двір депутата селищної ради кинули три “коктейлі Молотова”

0 228

Подія сталася в смт Степанівка Сумського району сьогодні, близько опівночі. 

Як стало відомо, три пляшки з невідомою сумішшю залетіли у двір депутата Степанівської селищної ради. 

Сам 56-річний господар розповів поліцейським, що пляшки,   не долетівши до будинку, впали на землю і розбились. Полум‘я, яке спалахнуло відразу ж після цього, він  загасив своїми силами. Потерпілих немає, зазначили у ГУНП у Сумській області. 

За даним фактом вже відкрите кримінальне провадження за ознаками ст. 15 та ч.2 ст. 194 КК України (замах на умисне знищення або пошкодження майна,  вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом, або заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки). 

За даними  видання sumy.today ,інцидент стався  у дворі депутата Миколи Балими. Він став депутатом Степанівської селищної громади 29 жовтня 2017 року. Обирався від партії «Громадської-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість». Проте є безпартійним.

Працював у сфері агробізнесу на підприємствах, підконтрольних киянину Олегу Бахматюку: ПП «Підліснівське», яке припинило діяльність цього року. Підприємство займалося розведенням великої рогатої худоби молочних порід. Також працював у Підліснівській філії ПАТ «Райз-Максимко».

Comments
Завантаження...