На Тернопільщині оголосили жалобу через трагедію у Керчі

0 131

День жалоби оголошено в Тернопільській області в п’ятницю з огляду на трагічні події в м. Керчі на тимчасово окупованій території Кримського півострова, повідомляється на сайті Тернопільської обласної державної адміністрації.

Про це передає Інтерфакс-Україна. 

“Це трагедія всього українського народу, адже лихо сталося з нашими співгромадянами, які в Криму перебувають під тимчасовою окупацією північного сусіда-агресора. Коли гинуть українські громадяни, де б цього не відбувалося, – це біда. Саме тому зі свого боку українська сторона зробить усе можливе, щоб максимально допомогти постраждалим. Бо немає чужих дітей. А ці діти, які постраждали, народилися на території України”, – заявив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Як зазначено в повідомленні, цього дня в області буде приспущено Державні Прапори України з чорною стрічкою. Також буде обмежено проведення розважально-концертних заходів на території області.

Як повідомлялося, 17 жовтня учень політехнічного коледжу Керчі (Крим) Владислав Росляков влаштував вибух і відкрив стрілянину з рушниці в навчальному закладі, після чого вчинив суїцид. Жертвами трагедії стали 20 осіб. Поранення отримали понад 40 людей.

Comments
Завантаження...