На Вінниччині на хабарництві спіймали ревізора та директора навчального закладу

0 530

У Вінницькій области ревізор з безпеки руху поїздів регіональної філії «Південно-західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» та директор одного з медичних коледжів попалися на хабарях. 

Про це повідомили  пресцентрі СБУ. 

Так, ревізор систематично вимагав та отримував кошти за оформлення дозвільної документації комерційним структурам.    

За винагороду службовець підписував акти огляду локомотивів на коліях станцій примикання Укрзалізниці. Вихід на колії локомотивів, технічний огляд яких фактично не здійснювався, створював передумови до виникнення надзвичайних подій на залізниці.

Правоохоронці затримали службовця згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України при одержанні чергового «траншу» неправомірної вигоди у сумі 10 тисяч гривень.

Окрім того, задокументовано, що  директор одного з медичних коледжів регіону вимагав від керівника приватного підприємства неправомірну винагороду у розмірі п’ятдесят тисяч гривень. У таку суму він оцінив забезпечення укладання підрядного договору на виконання будівельних робіт загальною вартістю майже 300 тисяч гривень.

Зловмисник був процесуально затриманий під час одержання частини хабара у сумі 25 тисяч гривень. Раніше задокументовано отримання посадовцем першої частини траншу у 20 тисяч гривень.

  У межах відкритих кримінальних проваджень за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська