На вінницькому заводі з виробництва холодильного обладнання “Green Cool” відкрили нову виробничу лінію

0 364

7 травня голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій спільно з директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережко  та радником голови обласної державної адміністрації Дмитром Чаленко відвідали завод з виробництва холодильного обладнання «GreenCool» компанії UBC Group.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації. 

Під час візиту очільник облдержадміністрації ознайомився з роботою нової лінії виробництва холодильного обладнання, розширенням асортименту продукції компанії та використанням найсучасніших технологій, в тому числі і з енергозбереження.

У ході зустрічі директор заводу «GreenCool» Валентин Коваленко ознайомив присутніх з перспективами розвитку та презентував зразки виготовленої продукції.

Наразі на заводі «GreenCool» працює близько 250 співробітників, а до кінця поточного року тут буде створено до 500 робочих місць. Експорт продукції складає понад 50% від обсягів виробництва.

 «Приємно відмітити, що компанія UBC Group – світовий лідер з випуску холодильного обладнання, являється  найбільшим в Україні і другим в Східній Європі виробником холодильних шаф, а  завод «GreenCool» – невід’ємна частина потужного кластера. Такого роду підприємства – це не просто промислова індустрія як така. Це те підприємство, яке біля себе через мультиплікатор створює велику кількість додаткових робочих місць. За нашими підрахунками, одне робоче місце в галузі машинобудування створює навколо себе більше п’яти робочих місць в інших видах бізнесу. Це будівництво, логістика, сфера послуг. А для нас надзвичайно важливим є те, що такі компанії дають можливість концентруватись тут високваліфікованому менеджменту, який формуватиме нову професійну еліту компаній, які працюють на експорт, які вміють працювати з потужними компаніями», – зазначив Валерій Коровій.

Comments
Завантаження...