На Євробаченні-2018 перемогла співачка з Ізраїлю (ВІДЕО)

0 319

Музична зірка Netta набрала найбільше голосів на конкурсі Євробачення. В результаті наступний пісенний конкурс пройде у її рідній країні – Ізраїлі. Тим часом учасник від України опинився в десятці виконавців, які набрали найменше балів.

Новину передає «Преса України».

Вчора, 12 травня, у Лісабоні завершився фінал пісенного конкурсу «Євробачення». Переможне перше місце дісталось ізраїльській учасниці Netta, яка виступала з піснею «Toy». В результаті голосування 25-річна виконавиця отримала 529 балів. Це вперше з 1998 року Ізраїль переміг на «Євробаченні».

«Я люблю свою країну!» – вигукувала співачка, дякуючи глядачам, які її обрали.

Варто зазначити, що саме її букмекери виділили в якості лідера. На другому місці представниця Кіпру Елені Фурейра з піснею «Fuego», у якої 436 балів. Закрив трійку Сезар Семпсон з Австрії, який виконував пісню «Nobody But You». У нього 342 бали.

Нагадаємо, у фіналі конкурсу за перемогу боролись учасники з 26 країн, в тому числі з України. Одесит Melovin, який відкрив шоу з піснею «Under The Ladder», набрав всього 130 балів. Він зайняв 17 місце.

Як відомо, Росія цьогоріч не потрапила до фіналу. Юлія Самойлова, яка представляла країну, не набрала достатньої кількості голосів. Російські експерти такому розкладу подій не здивувались. Вони заявили, що співачка має досить слабкі вокальні дані і на конкурс варто було відправити когось іншого.

Comments
Завантаження...