На Запоріжжі держінспектор очолив злочинну групу, яка незаконно виловлювала рибу з лиману

0 274

Правоохоронні органи викрили державного інспектора з охорони навколишнього середовища Азовського моря Державної Азовської морської екологічної інспекції, який з метою наживи організував злочинну групу. 

Про це повідомляється на сайті ГПУ

Як стало відомо, до складу групи входили троє місцевих мешканців. Діяла вона більше року.

Державний інспектор очолив злочинців і налагодив протиправну схему видобутку з акваторії Утлюзького лиману, який входить до складу Природнього заповідного фонду Приазовського Національного природнього парку, живих водних біо-ресурсів, а саме: риби бичок, кефаль, пелінгас, оселедець; сарган та ракоподібні – креветка.

Зазначається, що зловмисники діяли за пособництва посадових осіб Приазовського Національного природного парку та ВПС «Кирилівка» Бердянського прикордонного загону. Примітно, що для “промислу” “ділки” використовували мотор, який належить Державній Екологічній інспекція Азовського моря.

За адресами проживання та роботи фігурантів були проведені обшуки, в рамках яких вилучено знаряддя лову та інші докази злочинної діяльності.

Всім зловмисникам повідомлено про підозру за ч.3 ст. 28, ч.1 ст. 249 КК України, а організатору злочинної схеми за ч.3 ст.28, ч.1. ст. 249 та ч.2 ст. 364 КК України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом; зловживання владою або службовим становищем).

Досудове слідство триває.

Comments
Завантаження...