На Запоріжжі поліція провела черговий нічний рейд по розважальним закладам

0 125

Поліцейські відвідали розважальні заклади з метою перевірки дотримання карантинних вимог та проінформували власників закладів про нові зміни до Постанови КМУ №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

Відповідно до ухваленого рішення, закладам громадського харчування обмежено час роботи до 23-ї години.  

За минулу добу, 12 липня, працівники поліції ГУНП в Запорізькій області перевірили 40 розважальних закладів в місті Запоріжжі та області.  Призупинено роботу 4 з них в місті Запоріжжі, Мелітополь і Бердянськ  через порушення щодо виконання карантинних вимог.

Крім цього, з 10 липня правоохоронці склали 28 протоколів за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, які направлені до суду для розгляду та прийняття рішення в межах компетенції.

Поліція нагадує, що кожний власник кафе чи ресторану має суворо дотримуватися карантинних обмежень, контролювати виконання вимог чинного законодавства адміністрацією та працівниками закладу, а також стежити за змінами у нормативно-правовій базі України. 

Робота в цьому напрямку триває. 

 

Відділ комунікації поліції Запорізької області 

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська