На Запоріжжі прокурора судитимуть за шахрайство у великих розмірах

0 285

Прокурора Якимівського відділу Мелітопольської місцевої прокуратури Запорізької області підозрюють  у заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайства) в особливо великих розмірах.

Про це розповіли у Державноу бюро розслідувань. 

Встановлено, що прокурор мав доступ до електронної пошти місцевої прокуратури та службових документів, що туди надходять. Перебуваючи на лікарняному, він він побачив документ, що надійшов з прокуратури області. 

Суть документу полягала у необхідності проведення заходів для  скасування реєстрації декларацій про готовність об’єкта нерухомості до здачі в експлуатацію, визнання недійсними договорів купівлі-продажу майна та звільнення земельних ділянок з кадастровими номерами від розміщених будівель та споруд. 

“Згадані об’єкти нерухомості перебували у власності одного із знайомих прокурора, якому останній пообіцяв допомогти вирішити дане питання. Ввівши в оману свого знайомого, прокурор отримав 212 000 гривень та
2 000 доларів США”, – йдеться в повідомленні. 

При цьому сам чоловік достеменно знав про неможливість впливу зі свого боку на виконання вказаного документа.

Обвинувальний акт скеровано до суду.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснювала Генеральна прокуратура, оперативний супровід – Управління захисту економіки Нацполіції в Запорізькій області.

Кваліфікація: шахрайство, вчинене у великих розмірах (ч.3 ст. 190 Кримінального кодексу України

Comments
Завантаження...