На Запоріжжі викрито підпільне виготовлення фальсифікованої підакцизної продукції та підроблених марок акцизного податку (ФОТО)

0 24
За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури викрито незаконну діяльність двох підпільних цехів із незаконного виготовлення фальсифікованих підакцизних товарів та підроблених марок акцизного податку (ч. 1 ст. 199, ч. 1 ст. 204 КК України).

 

За даними слідства, мешканці Запорізької області на території одного з районних центрів області організували підпільне незаконне виготовлення фальсифікованих товарів, які підлягають акцизному оподаткуванню. При цьому жодної сертифікації, стандартизації та перевірки якості зазначена продукція не проходила. У подальшому незаконно виготовлені лікеро-горілчані напої мали поставлятись до точок роздрібної торгівлі на території регіону та за його межами.

 

Крім того, з метою надання своїй діяльності вигляду законності, вказана група осіб налагодила також виготовлення марок акцизного податку України, якими маркувалась фальсифікована лікеро-горілчані продукція.

 
Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська