Начальник управління Мінюсту та його заступник сприяли рейдерським схемам, – СБУ

0 182

Співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою у тісній взаємодії з керівництвом Мінюсту викрили на сприянні рейдерським схемам керівника одного із управлінь Міністерства та його заступника.

Про це передає прес-центр СБУ.

СБУ та Генпрокуратура продовжують протидіяти діяльності злочинних угрупувань, які спеціалізуються на рейдерському захопленні підприємств та об’єктів власності.

Правоохоронці встановили, що начальник управління Мінюсту та його заступник організували механізм отримання хабарів від суб’єктів господарювання, що проводять реєстраційну діяльність з порушенням вимог чинного законодавства. Гроші посадовці вимагали за невжиття заходів реагування по скасуванню їм акредитації.

Співробітники СБ України затримали обох чиновників та посередницю згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після передачі чергового траншу хабара у розмірі майже двісті тисяч гривень від реєстратора – представника комунального підприємства.

Вирішується питання щодо оголошення фігурантам справи підозр в скоєнні злочину, передбаченого ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії.

 

 

 

Comments
Завантаження...