Надсилати листи і посилки стало дорожче: нові ціни від “Укрпошти”

0 141

ПАТ «Укрпошта» відповідно до рішення Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), підвищило тарифи на доставку листів на 40% з 10 вересня 2018 року.

Про це передає Капитал

Згідно з рішенням НКРЗІ, опублікованому в газеті «Урядовий кур’єр» у понеділок, тарифи на послуги поштового зв’язку підвищуються в два етапи: перший з 10 вересня поточного року, другий – з 1 січня 2019 року.

З 10 вересня підвищуються тарифи на пересилання письмової кореспонденції на 40%, зокрема за доставку непріоритетних листів вагою до 50 г – на 2 грн.

Підвищено також вартість доставки посилок без оголошеної цінності (масою до 10 кг) – на 3 грн (з ПДВ), або на 30%, в межах області, на 20% – в межах України.

Другий етап підвищення цін на поштові послуги передбачає підвищення тарифів на ці ж послуги на 14,3% для листів і на посилки без оголошеної цінності (масою до 10 кг) – на 15,3% всередині області, на 11,1% – по Україні відповідно.


Тарифи на пересилання міжнародної кореспонденції та міжнародних посилок, а також тарифи на додаткові послуги при пересиланні відправлень в рамках послуги «Укрпошта Стандарт» не змінюються.

Comments
Завантаження...