Нардепи Абрамович і Столар – рейдери: під офісом протидії рейдерству-протест

0 1 140

Вони займаються рейдерством ПАТ «Київметробуд». Під офісом протидії рейдерству акція протесту через дії нардепів Столара і Абрамовича, які можуть бути причетними до захоплення державного підприємствам. Громадські активісти, які організували акцію проти захопників, вимагають у представників Офісу протидії рейдерству розібратись у ситуації. У схемі може бути задіяний державний реєстратор, який не вносить зміни у реєстр. Ідеться про дані про нового керівника ПАТ «Київметробуд», якого обрали члени наглядової ради підприємства та акціонери.

«До нас вийшла заступниця Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ольга Оніщук.

Вона зазначила, що офіс не може вплинути на рішення реєстратора або стимулювати його, але може проконтролювати законність проведення процесу реєстрації.

Окрім того, подякувала організаторам акції за інформацію про протиправні дії на підприємстві», зазначають учасники акції.

Прізвища Абрамовича і Столара у ЗМІ пов’язують із останніми подіями в компанії, яка опинилась в епіцентрі скандалу. Спочатку через включення до складу акціонерів фірм з офшорів, потім через тітушек під офісом «Київметробуду» у день голосування за звільнення керівника Василя Кобіля. Його наглядова рада звільнила через неефективний менеджмент. За два роки його роботи підприємство не збудувало жодної станції метро. При цьому міська влада обіцяла киянам продовження Печерсько-Сирецької гілки метро на Виноградар. На цей проект за часів керівництва Кобіля виділили понад 6 мільярдів гривень. Метро не запустили, а з компанії тим часом вивели понад чверть мільярда гривень. І на фоні цих оборудок звучать прізвища Абрамовича, Столара та Микитася.

Громадські активісти уже зверталось до міського голови Києва Віталія Кличка, який обіцяв киянам метро на Винорадар уже в 2020 році.

Мер зазначив, що в курсі справи. І порадив звернутись також до Державного бюро розслідувань та інших компетентних органів.

Зазначимо, що Міністерство юстиції відкрило Офіс протидії рейдерству наприкінці 2019 року.

І відомстві пообіцяли, що офіс працюватиме прозоро, ефективно, чесно і за його роботою зможе спостерігати кожен. На цьому наголосив Міністр юстиції України Денис Малюська під час відкриття Офісу.
За словами Міністра, Офіс є одним із найуспішніших проєктів у боротьбі з рейдерством.

«Епоха рейдерства завершена. Зараз не існує системного бізнесу, який заробляє кошти, займаючись рейдерством. Крім того, абсолютна більшість чорних реєстраторів вже відключена від реєстрів», – зазначав у день відкриття Офісу протидії рейдерству міністр.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська