“Нарколабораторія” у приватному будинку: на Полтавщині вилучили найбільшу в історії України партію метадону

0 231

На Полтавщині правоохоронці вилучили найбільшу партію метадону в історії України.

Про це повідомляє прес-центр СБУ

Відомо, що учасники етнічного організованого угрупування вирішили створити “наркобізнес”. Для цього вони орендували приватний будинок у Миргороді . Тут же облаштували “нарколабораторію”. «Товар» зловмисники планували збувати по всій території країни через розгалужену мережу дилерів. 

У будинку правоохоронці знайшли понад двадцять кілограмів метадону, триста кілограмів прекурсорів та майже п’ятдесят літрів рідкого метадонового концентрату. Вартість вилучених препаратів за цінами «чорного ринку» становить понад тридцять п’ять мільйонів гривень. У приміщенні також виявлено лабораторне обладнання для виготовлення наркотику.

Організатора угруповання та двох учасників затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Вилучене лабораторне обладнання та речовини направлено на експертизу, після завершенні якої буде прийнято рішення про пред’явлення затриманим підозри. 

Comments
Завантаження...