Натільні хрести і навіть медаль: на звалищі поблизу Дніпра знайшли речі загиблих на Донбасі бійців (відео)

0 252

Скривавлена форма, берці, натільні хрести і навіть медаль -Біля Дніпра на звалищі знайшли речі загиблих в АТО бійцівна околицях Дніпра знайшли речі загиблих в АТО бійців.

Про це йдеться в сюжеті ТСН

Гуманітарна місія “Чорний тюльпан” виявила усе це на території рибгоспу. Всього 38 мішків з бирками моргу. До волонтерів звернувся фермер, що орендує цю територію. Він повідомив, що 2014 року поліцейські попросили посушити речові докази на територіі. Але потім ніхто по них не повернувся. Речі загиблих бійців прикопали, але собаки періодично розривали мішки і розносили.

Волонтери викликали слідчо-оперативну групу. Усе знайдене доправили до райвідділку. За попередніми даними, це речі загиблих в Іловайському котлі. ТСН очікує відповіді від поліції, як все це опинилося на звалищі рибгоспу і що з речовими доказами буде тепер.

«В одній з кишень був знайдений молитовний пояс, захисний. Там скотомогильник – нижче мішки з дохлими курми. На цей скотомогильник це все закинули», – каже член гуманітарної місії “Чорний тюльпан” Анатолій Золотарьов.

«Наскільки дорого було мамі, дружині, сестрі отримати ось цей хрестик, який ми знайшли в кишені! Тобто речі практично не оглядалися. Речі, які дуже особисті, їх потрібно передати родичам, за людськими законами в тому числі», – переконує волонтер гуманітарної місії “Чорний тюльпан” Вікторія Сімкіна.

Comments
Завантаження...