НАЗК виявило ознаки кримінальних правопорушень у деклараціях голови РДА та прокурора області

0 277

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за результатами повних перевірок декларацій двох посадовців виявило ознаки кримінальних правопорушень – умисного декларування недостовірної інформації та незаконного збагачення. Відповідні обґрунтовані висновки затверджені на засіданні Національного агентства та направлені до Національного антикорупційного бюро та Національної поліції.

Про це повідомляєься на сайті НАЗК

Так, встановлено, що голова Старобільської РДА Луганської області у декларації за 2015 рік не вказав корпоративні права дружин. Частка дружини у статутного капіталі товариства в грошовому еквіваленті склала 422,5 тис. грн.

За результатами перевірки декларації за 2016 рік Швидкого Віктора Васильовича, який наразі перебуває на посаді прокурора Волинської області, виявлені ознаки незаконного збагачення. Посадовець задекларував грошові активи на суму, джерела походження якої не підтверджуються доказами.

Нагадаємо, відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму  понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб передбачена статтею 366 – 1 Кримінального кодексу України, а за незаконне збагачення – статтею 368-2 цього кодексу.

Comments
Завантаження...