Не просто так: Зеленський розповів, чому з’явився на зустріч з прем’єр-міністром Чехії неголеним

0 237

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не буде голитися до того моменту, коли Росія поверне захоплені українські кораблі. Про це повідомив Зеленський на зустрічі з прем’єр-міністром Чехії Андрієм Бабішем.

Про це передає Фокус

За словами Зеленського, він з’явився на зустріч з прем’єр-міністром Чехії неголеним не просто так.

“Є таке чудове українське слово” забобони “. Зараз я чекаю кораблі, коли вони повернуться, я поголюся”, – пояснив Зеленський.

Також він додав, що українська влада щодня вирішує питання і робить кроки, які “наближають нас до повернення всього того, що належить Україні”.


Крім цього, президент додав, що питання з поверненням Донбасу необхідно вирішувати дипломатичним шляхом, який починається з переговорів.

“Нормандський формат – це перш за все переговори на найвищому рівні. Тому ми дуже чекали цієї зустрічі, і зараз дуже серйозно до неї готуємося”, – додав президент.

“Я хотів би реальних результатів, кожен день ми можемо говорити про припинення війни на Донбасі, але ми не можемо просто про це говорити, потрібно домовлятися”, – підсумував він.

Варто підкреслити, що раніше Зеленський носив на руці браслети з іменами полонених моряків, до того, як вони повернулися в Україну.

Очікується, що звільнені кораблі повинні повернутися в українські порти 20-21 листопада.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська