Не сподобалися суми у платіжках: чоловік напав на двох працівниць обленерго

0 117

Інцидент стався у пʼятницю, 5 квітня. У другій половині дня до приміщення Правобережного центру обслуговування споживачів ПАТ “Запоріжжяобленерго” увірвався один із абонентів енергокомпанії, який явно перебував у неадекватному емоційному стані.

Про це повідомляє прес-служба обленерго. 

Чоловік голосно кричав та нецензурно висловлювався. Спочатку він накинувся на співробітницю ТОВ “Запоріжжяелектропостачання, вдарив її в обличчя і розбив жінці окуляри, потім завдав удару у живіт працівниці ПАТ “Запоріжжяобленерго”. При цьому обидві жінки під час нападу проводили прийом споживачів. Після цього нападник скрився.

Як вдалося зʼясувати, правопорушник був невдоволений виставленою йому до сплати за попередній місяць сумою у рахунку за електроенергію.

“Проте замість того, аби разом зі спеціалістами Правобережного центру розібратися у цій проблемі, він не вигадав нічого кращого, аніж зігнати своє “обурення” на двох беззахисних жінках”, – йдеться в повідомленні. 

На місце події викликали поліцію, укладено заяву, яка того ж дня була внесена до системи Єдиного обліку. Особу нападника встановлено. За завдання співробітницям енергокомпаній тілесних ушкоджень йому загрожує кримінальна відповідальність.

Comments
Завантаження...