“Неперевершений”: ролик про українську армію став одним з найкращих рекрутингових відео у світі

0 226

Відеоролик про Збройні сили України “Балада про піхоту” зайняв друге місце в списку кращих військових рекрутингових у всьому світі.

Про це повідомляє Business Insider, передає styler.rbc.ua

Українське відео розповідає історію піхотинця за допомогою образу звичайної саперної лопати.

“Навряд чи існує якесь військове спорядження, яке має таке велике значення для солдатів у всьому світі, як лопата або шанцевий інструмент. Це відео з України – шедевр в кінематографі і сторітелінгу. Воно неперевершене, і, чесно кажучи, було важко поставити його на друге місце “, – пише видання.

У даний рейтинг увійшли роботи, що представляють Україну, Швецію (якій дісталося перше місце), Нідерланди, Великобританію, Ірландію, Південну Корею і РФ.

На третьому місці – ролик про Королівську армію Нідерландів, на останньому – про збройні сили Республіки Корея.

До речі, наш ролик був опублікований ще в 2016 році.

Балада про піхоту  “була знята в допомогу Сухопутних військ ЗСУ. Автори проекту – консалтингова компанія K & K Group і рекламне агентство TABASCO. Зйомки проводила студія LimeLite Studio. Режисер проекту – відомий ізраїльський режисер Елі Свердлов.

Ролик закликає українців приходити на контрактну службу і в цілому розповідає про Сухопутні війська України.

Музика до відео називається Bordes (Кордони) і була написана спеціально для зйомок ізраїльським композитором Томером  Бріаном. У всіх армійських сценах задіяні тільки солдати і офіцери Сухопутних військ України.

Ролик виготовлений повністю на волонтерських засадах, без державного фінансування.

Comments
Завантаження...