Нотаріальна палата України презентувала статегічний план подолання рейдерства у сфері держреєстрації

0 64

26 червня 2019 року в Києві відбувся круглий стіл на тему «Справжній АНТИРЕЙД: Нотаріальна палата України пропонує дієві механізми подолання рейдерства у сфері державної реєстрації».

Про це повідомляє прес-служба НПУ. 

Експертне обговорення було організоване НПУ з метою вироблення найефективніших способів остаточного і безповоротного подолання рейдерства.

«Нотаріат України не має жодного політичного забарвлення, оскільки ми покликані захищати права та інтереси громадян і юридичних осіб, а не політичних партій. Сьогодні у нас не просто круглий стіл, це велика експерта нарада. Тут зібралися саме ті люди, які мають безпосереднє відношення до боротьби з таким ганебним явищем як рейдерство, які не злякались репресій влади та робили і роблять конкретні справи. Сьогодні НПУ започатковує Антирейдерський Рух, який спрямований на остаточне і безповоротне знищення рейдерства в Україні», – відкриваючи захід, зазначив президент НПУ Володимир Марченко.

Нотаріальна палата України презентувала свої напрацювання щодо антирейдерських механізмів у сферах реєстрації нерухомості, землі, корпоративних прав: аналітичний матеріал щодо усіх видів рейдерства в держреєстрах, Стратегічний план припинення рейдерства у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, а також відповідний законопроект.

Comments
Завантаження...