Нові антиросійські санкції стимулюватимуть Москву вести себе краще – Держдеп

0 370

 Держдепі США вирішили пояснити Росії, чому проти неї постійно вводяться санкції. Так, Вашингтон таким чином хоче налагодити діалог з Москвою. За словами Хізер Нойерт, Росія повинна в результаті змінити свою поведінку.

Новину передає «Преса України».

Офіційний представник держдепартаменту США Хізер Нойерт прокоментувала введення нових санкцій проти Росії. За її словами, такі заходи необхідні для поліпшення відносин між Вашингтоном та Москвою. Крім того, покарання у вигляді санкцій може змінити політику Росії.

«Ми хотіли б мати більш тісні відносини з російським урядом і визнаємо, що у нас є багато областей, які становлять взаємний інтерес», – нагадала Нойерт.

Як відомо, Штати готуються завдати по Росії удар черговими санкціями вже 22 серпня. На цей раз за причетність РФ до отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки Юлії. Варто зазначити, що на заяву Нойерт відреагувала офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова. Відповідне повідомлення вона залишила на своїй сторінці у соцмережі. Так, за словами Захарової, Росія готується дати дзеркальну відповідь США.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська