НП під Ічнею: розпочалися роботи по розмінуванню чотирьох населених пунктів

0 224

Станом на 11 годину 10 жовтня, на території військового складу Міноборони в Ічнянському районі продовжується гасіння пожежі і детонація боєприпасів. Загиблих та травмованих внаслідок надзвичайної ситуації не зафіксовано.

Про це повідомляє ДСНС України.

У відомстві відзначили, що до гасіння залучено 2 Інженерні машини розгородження, 4 пожежних танки Збройних сил України та 2 літаки АН-32П ДСНС. Для заправки водою пожежних танків залучено 12 автоцистерн ДСНС.

10 жовтня авіацією ДСНС проведено повітряну розвідку технічної території арсеналу та здійснено 5 скидів води (40 т).

“Для проведення робіт на місці події зосереджено 21 піротехнічний розрахунок ДСНС загальною чисельністю 110 чол. особового складу та 40 од. техніки, які розпочали роботи по розмінуванню 4 населених пунктів, а саме: м. Ічня, с. Августівка, смт Дружба, с. Гмирянка”, – йдеться в повідомленні.

Всього до проведення рятувальних та інших невідкладних робіт в районі надзвичайної ситуації залучено понад 1 тис. осіб та 214 од. техніки, у тому числі від 
ДСНС – 260 осіб, 76 од. техніки та 2 літаки АН-32П.

Із населених пунктів, що потрапили до зони можливого ураження евакуйовано 12 тис. 500 осіб.

Також стало відомо, що Кабмін планує виділити 100 млн грн на ліквідацію наслідків в Чернігівській області.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду, передає  УНН.

“Сьогодні ми приймемо рішення для того, щоб виділити 100 млн грн відповідно на відновлення в Чернігівській області по тих населеним пунктам, де були проблеми або руйнації, і фактичні доручення адміністрації щодо мобілізації будматеріалів і необхідних спеціалістів вже наданий, зараз такі резерви сформовані”, – сказав Прем’єр.

Comments
Завантаження...