Обігрівач почав плавитися: у Вінницькій області померли двоє крихітних дівчаток

0 134

У Вінницькій області двоє малюків, двох років та 9 місяців,   померли внаслідок задимлення в приватному будинку. Матір залишила їх самих удома та пішла в магазин, а в цей час обігрівач почав плавитися, від чого зайнялися меблі поряд .

Про це ідеться в сюжеті ТСН

Сусідка першою почула жіночий крик та вибігла на вулицю. “З мамою зайшли в хату – то старша дівчинка лежала біля дверей, видно, до дверей підходила, а менша на ліжку”, – розповіла Тамара Сліпченко. Трагедія сталася, коли мати двох дівчаток пішла до магазину. Найпевніше, вона залишила ввімкненою дешеву вітродуйку, кажуть у поліції. Обігрівач почав плавитися, від цього спочатку загорівся стілець, потім килим на підлозі. “Кімната була закрита, не було доступу кисню. Пожежі не сталося, було тільки задимлення, внаслідок чого загинуло двоє діток”, – констатував керівник Тиврівського відділення поліції Анатолій Присяжнюк. 

Молода жінка вже не вперше залишала дітей удома – так каже продавчиня крамниці, в яку приходила в той день матір. “Де, кажу, маленькі? Вона каже: кума сидить. Молоденька ще, може, не має досвіду, страху, може, думала, що раз-два скоренько”, – міркує Оксана Єфимчук. Батьки жінки живуть у тому ж селі та в усьому винуватять несправну електрику. “Там світло замикало, то вмикалося, то вимикалося. Вона пішла по памперси, а світло як появилось – цей дуйчик розірвася, чи шо”, – каже батько Наталі Сергій Товкань. 

Сама матір загиблих дітей запевняє, що забула вимкнути обігрівач, бо хаті в цей час не було електрики. “Не було світла, а потім з’явилося, і він почав працювати. Прийшла, а тут таке. Іще з двору почула запах. Я не буду зараз ні з ким говорити. Повірте – це дуже важко”, – каже жінка. В поліції призначили експертизу, яка має визначити, через що сталася пожежа. Якщо матір визнають винною
в загибелі дітей, їй загрожуватиме кримінальна відповідальність. Маленьких Сашу та Вероніку поховають у неділю. 

Comments
Завантаження...