Очільник поліції Львівщини провів виїзний прийом громадян

0 102

Сьогодні, 26 лютого, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський провів особисту зустріч з мешканцями у Миколаєві.

Мешканці райцентру та сіл району цікавились перебігом досудових розслідувань у кримінальних провадженнях, а також отримали фахові консультації, зокрема щодо вирішення конфліктної ситуації з сусідом, реагування в законному полі на неправомірні, на думку заявника, дії працівників відділу освіти, а також щодо приватизації земельної ділянки та з інших питань.

До розгляду заяв та звернень відвідувачів очільник поліції залучав керівників відповідних служб та підрозділів територіального відділу поліції, а вирішення усіх проблемних питань взяв на особистий контроль.

Окрім того, Василь Віконський обговорив з головою Миколаївської районної державної адміністрації паном Василем Вовчастим криміногенну ситуацію в районі та питання покращення співпраці поліції з органами державної влади та місцевого самоврядування Миколаївщини.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Comments
Завантаження...