Одеситка, яка звинувачує колишнього чоловіка в насильстві, переховується від поліції та журналістів

0 399

Історія із одеситкою Ксенією Мараховською, яка ховає дитину від колишнього чоловіка і батька дитини, попри рішення суду і кримінальне провадження, набирає обертів. З незрозумілих причин, жінка ховається від представників поліції та журналістів, які намагаються розібратися в цій історії.


Справа в тому, що колись щасливе подружжя Ксенії та Павла Мараховського розпалося, після чого жінка та її матір почали інформаційні атаки на батька дитини: спочатку вони писали різні заяви до поліції, а тепер взагалі ховають малолітню дитину переховують від батька вже майже 2 роки.

Спільне фото на момент народження сина


Столичні журналісти спробували розібратися у ситуації. 17 березня представники ЗМІ намагалися розшукати Ксенію Мараховську в Одесі. Утім, всі спроби виявилися марними – за жодною із відомих адрес їх не знайшли. Телефони вимкнені, а сусіди розводять руками – мовляв ні жінку, ані її матір давно не бачили.

Ксенія Мараховська


Представники одного з ОСББ повідомили, що, мовляв, недавно чули про обшуки, які мала проводити поліція. Тому Ксенія разом зі своєю матір’ю Елеонорою та хлопчиком переїхали до готелю. До якого – встановити не вдалося.


Днями Павло дізнався, що на нього написали чергову заяву – про моральне та фінансове насильство. Однак, правоохоронці до ЄРДР записувати її відмовилися, оскільки жодних доказів жінка надати не змогла.

Павло Мараховський
Павло вивчає нову заяву на себе

Ще один цікавий факт – журналістам вдалося поспілкуватися з адвокатом Мураховської. Вона повідомила, мовляв про заяву нічого не чула. Таким чином, Ксенія самостійно її надрукувала та підписалася за адвоката.
Ситуація неоднозначна, адже чомусь Ксенія іде на контакт тільки з конкретними ЗМІ, які подають ситуацію з точки зору ображеної матері. Вона ж уже близько двох років переховує сина Ернеста від батька, ігноруючи рішення суду та опікунської ради.


Зауважимо, що попередні дії Ксенії та її матері були визнані неправомірними, а за фактом невиконання рішення суду проти жінки порушили кримінальне провадження.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська